Mayıs 2, 2015

Hakkımızda

Sarmaşık Sahne, 1994 Yılından bu vakte kadar faaliyet Gösteren bir ekip ile kurulmuştur. Ekibimizde Ses Sistemleri, Görüntü Sistemler, Led Ekran Sistemleri, Sahne Sistemleri alanında bir çok firmada faaliyet gösteren ve bunun sonrasında oluşup içerisine giren Sarmaşık Ajans bünyesine katılan bir kadro ile kurulmuştur.  Ekibimizde alanında kendisi kanıtlamış olan ve Profesyonel Hizmeti, Sorunsuz ve Çözüm Odaklı Çalışan bir ekip ile faaliyet göstermekteyiz. Sarmaşık Sahne 2007 yılında farklı bir isim ile ticaret hayatına başlamıştır. 2015 yılında ise Sarmaşık Sahne olarak ticaret hayatına devam etmektedir. Gelişmekte olan sektörün takibini sürdüren ve sürekli yenilikleri kendi bünyesine taşıyan bir kadro ile ilk önce İstanbul Genelinde sonrasında ise Türkiye Geneline Hizmet Sağlamaya başlamıştır.

Organizasyonlarınızda, Festivallerinizde ve Diğer Etkinliklerinizde Sahne Ses Işık Görüntü ve Led Ekran Çözümlerinizde Sarmaşık Sahne olarak Firmamız Çözüm Ortağınızdır. Türkiye Geneline Hizmet Sağlamakta olan Firmamız Profesyonelliğinden ve Kalitesinden taviz vermemektedir.

Sarmaşık Sahne, 1994 Yılından bu vakte kadar faaliyet Gösteren bir ekip ile kurulmuştur. Ekibimizde Ses Sistemleri, Görüntü Sistemler, Led Ekran Sistemleri, Sahne Sistemleri alanında bir çok firmada faaliyet gösteren ve bunun sonrasında oluşup içerisine giren Sarmaşık Ajans bünyesine katılan bir kadro ile kurulmuştur. Ekibimizde alanında kendisi kanıtlamış olan ve Profesyonel Hizmeti, Sorunsuz ve Çözüm Odaklı Çalışan bir ekip ile faaliyet göstermekteyiz. Sarmaşık Sahne 2007 yılında farklı bir isim ile ticaret hayatına başlamıştır. 2015 yılında ise Sarmaşık Sahne olarak ticaret hayatına devam etmektedir. Gelişmekte olan sektörün takibini sürdüren ve sürekli yenilikleri kendi bünyesine taşıyan bir kadro ile ilk önce İstanbul Genelinde sonrasında ise Türkiye Geneline Hizmet Sağlamaya başlamıştır.

Sahne Sistemlerinde Projeye Özel Sahne Kurulumu ve Dekoratifleştirilmesini Sağlamaktayız. Belirli Standartlardan kurtulmuş ve artık yılların tecrübesiyle birlikte projeye özel sahne sistemleri kurulumu sağlanılmaktadır.

Sahne Sistemlerinde yerden yükseklik, eğimlik, merdivenlik ve kaplama gibi sistemler özel olarak projeye göre hazırlanmaktadır.